Temat
:
Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Slayer666
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
249
20.03.2009, 18:28
vote-for-mikey
napisał(a):
orzeu
napisał(a):
Macie tu trzy gotowe projekty
no offence, ale... jesteśmy z Chile, czy z Krakowa?
E:mój błąd, Chile ma prawie taką samą flagę
Wisła tu, Wisła tam. A napis "TEXAS" jest dla zmyłki
Reksio33- info na temat oprawy tylko telefoniczne
Slayer666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Slayer666
Znajdź inne posty napisane przez Slayer666