Witam. Bardzo możliwe że już*słyszeliście o tego typu budowlach, ale jesli nie, to zapewne spodobają wam się*stadiony z zapałek:
Stadion Manchesteru United
stadion Wisły Kraków
Stadion narodowy na Euro 2012
Z tych stadionów tylko jeden jest moim dziełem. Reszta pochodzi z forum którego link mam w podpisie, ale nie mam zamiaru tutaj zasypywać Was*reklamami.
Większość budowli powstaje ze specjalnych zapałek modelarskich.
Jeśli ktoś byłby chętny do wybudowania jakiegoś stadionu, zapraszam do kontaktu. Chętnie służę radą, projektami, wskazówkami, rozwiązaniami technicznymi.
Pozdrawiam