Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6616
Stary 20.03.2009, 17:05
Czy ktoś z Was wie, po co się okłada drzewa przy drodze deskami (i obwiązują te deski potem sznurkiem, żeby się trzymały). Widzę to w miejscach gdzie jest obok jakaś budowa - szczególnie jak nową drogę czy obwodnicę budują.
I ciekawość mnie zżera, po co tak się robi - a na necie nie znalazłam po co...

Wiem, pewnie dla ochrony, ale przed czym?
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
Odpowiedz cytując