Czy ktoś z Was wie, po co się okłada drzewa przy drodze deskami (i obwiązują te deski potem sznurkiem, żeby się trzymały). Widzę to w miejscach gdzie jest obok jakaś budowa - szczególnie jak nową drogę czy obwodnicę budują.
I ciekawość mnie zżera, po co tak się robi - a na necie nie znalazłam po co...
Wiem, pewnie dla ochrony, ale przed czym?
