Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
6614
20.03.2009, 16:29
Cytat:
Ktoś podszywa się pode mnie na gg z innego numeru i pisze ludziom jakies głupoty. Jak moge dojsc kto to?
Wątpie żeby się udało - no gg to taki program że się każdy może podszywać :(
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin