Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WislakWloszczowa
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
6612
20.03.2009, 16:14
Ktoś podszywa się pode mnie na gg z innego numeru i pisze ludziom jakies głupoty. Jak moge dojsc kto to?
WislakWloszczowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislakWloszczowa
Znajdź inne posty napisane przez WislakWloszczowa