Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9356
Stary 20.03.2009, 13:31
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
kurcze mam nadzieję że Bednarz wykorzysta sytuację że gramy przez rok na obcym stadionie, że Brożek chyba zostanie i zdecyduje się wymienić starszych piłkarzy na młode wilki.
2 transfery mi wystarczą. Prawy obrońca i lewy pomocnik oboje w wieku 20lat. A pożegnałbym Singlara bo jest słaby, zarabia pewnie sporo, a do tego nie rokuje. W jego miejsce Vlade Lazarewski(ktoś mówił że mu się kończy kontrakt) + ten młodzik o którym mowa wyżej.
Ja bym mimo wszystko wolał dwóch facetów, a nie "parke".

Żeby nie było ot dodałbym jeszcze do tego zestawu defensywnego pomocnika.
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując