Acapelo napisał(a):

kurcze mam nadzieję że Bednarz wykorzysta sytuację że gramy przez rok na obcym stadionie, że Brożek chyba zostanie i zdecyduje się wymienić starszych piłkarzy na młode wilki.
2 transfery mi wystarczą. Prawy obrońca i lewy pomocnik oboje w wieku 20lat. A pożegnałbym Singlara bo jest słaby, zarabia pewnie sporo, a do tego nie rokuje. W jego miejsce Vlade Lazarewski(ktoś mówił że mu się kończy kontrakt) + ten młodzik o którym mowa wyżej.
|
Ja bym mimo wszystko wolał dwóch facetów, a nie "parke".
Żeby nie było ot dodałbym jeszcze do tego zestawu defensywnego pomocnika.