Wyświetl pojedynczy post
Szymek1
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 20.03.2009, 12:37
Proszę Cię nie kpij masz rację, że istnieje duże ryzyko, ale Cracovia to już nie jest 'ta' słaba Cracovia z poprzedniej rundy stety/niestety. Oglądam większość meczy naszej ligi a resztę w lidze + i muszę powiedzieć, że po przyjściu Ślusarskiego Cracovia gra naprawdę fajny futbol , prawda sfrajerzyli się z ŁKS'em nieziemsko ale grali całkiem nieźle, kolejne mecze to potwierdziły, i zapowiadają nam się naprawdę emocjonujące derby. Także przestrzegałbym przed traktowaniem Cracovii w kategorii drużyny 2 ligowej
Odpowiedz cytując