Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
exeter
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1046
Stary 20.03.2009, 12:15
"Dodajmy na koniec, że cały czas bardzo dobrze sprzedają się bilety na wielkie derby Krakowa. Wczoraj wieczorem w klubowych kasach pozostało już tylko nieco ponad dwa tysiące wejściówek.

Jeśli jednak tempo sprzedaży zostanie utrzymane, to tak jak przewidywaliśmy wczoraj, w niedzielny wieczór na stadionie im. Henryka Reymana powinien zasiąść komplet ponad piętnastu tysięcy widzów."

Źródło: Gazeta Krakowska

Bez paniki będzie komplet
Odpowiedz cytując