"Dodajmy na koniec, że cały czas bardzo dobrze sprzedają się bilety na wielkie derby Krakowa. Wczoraj wieczorem w klubowych kasach pozostało już tylko nieco ponad dwa tysiące wejściówek.
Jeśli jednak tempo sprzedaży zostanie utrzymane, to tak jak przewidywaliśmy wczoraj, w niedzielny wieczór na stadionie im. Henryka Reymana powinien zasiąść komplet ponad piętnastu tysięcy widzów."
Źródło: Gazeta Krakowska
Bez paniki będzie komplet