Wyświetl pojedynczy post
jimmywislak
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.03.2009, 11:44
W związku z tym że najblizszy mecz posędziuje nam Pan Tomasz M.(dla nie wtajemniczonych bohater ostatnich derbów przy kałuzy), oraz mając na uwadze nastepny, moim zdaniem kluczowy, mecz z amicą Poznań oraz możliwość wykartkowania kilku naszych zawodników(derby zawsze sa ostre) proponował bym następującą "11":
Pawełek
Singlar Baszczu Marcelo(lub Głowa) Diaz
Małecki Cantoro Jirsak Ćwielong
Beto Boguski

Wydaje mi sie, ze co jak co ale na Cracovie taka eskperymentalna "11" powinna wystarczyć, a jeśli chcemy dalej się liczyć w walce o mistrza nie możemy jechać do Poznania bez nawet czterech podstawowych graczy!( ktoś tu powie ze mistrza sie zdobywa ze słabszymi rywalami wiec mecz z amica nie jest taki ważny - ma racje, ale nie w naszym wypadku gdzie tacimy 4 pkt z, moim zdaniem, aktualnie najgorzej prezentującymi sie na wiosne rywalami). Po drugie taka "11" wcale nie jest słaba: Baszczu wie jak grac na stoperze, Diaz wreszcie moze sie pokazać znów na swojej pozycji, Cantoro może udowodnić że go za wcześnie skreślono, nasze szkrzydła w postaci dwóch szybkich i przebojowych zawodników wreszcie moga wypalić, gorzej z atakiem gdzie jest zupełnie bez formy Boguś(choć może przed repra sie zmobilizuje) i Beto"zastawka"
Odpowiedz cytując