Jeszcze jedno odnosnie wyboru miast gospodrzy.
Chce przypomniec ze przed wyborem organizatora glosno mowilo sie o tym ze Wlosi dzieki swoim wplywa i mocnej lidze sa bezkonkurencyjni dla pozostalych kandydatow i ze juz z
GORY WIADOMO kto te mistrzostwa zorganizuje.Baa bylismy podobno nawet za Wegrami i Chorwatami...Jak to wyszlo kazdy pamieta..
Dlatego smieszy mnie wciskanie kitu przez media ze miasta w ktorych zostana zorganizowane mistrzostwa juz zostaly wybrane...Kto i kiedy sie zebral?Jaki komitet to ustalil

? Sa to tylko puste dywagacje dziennikarzy ktorzy widzac ze Krakow w dzialaniach wyprzedza Wroclaw i Gdansk o dwie dlugosci chca zasiac troche zametu w naszych szeregach.
Juz pomijam zlosliwosc mediow z warszafffki ktora w nasza strone byla i bedzie zawsze bardzo widoczna...