Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1853
Stary 20.03.2009, 11:42
Jeszcze jedno odnosnie wyboru miast gospodrzy.
Chce przypomniec ze przed wyborem organizatora glosno mowilo sie o tym ze Wlosi dzieki swoim wplywa i mocnej lidze sa bezkonkurencyjni dla pozostalych kandydatow i ze juz z GORY WIADOMO kto te mistrzostwa zorganizuje.Baa bylismy podobno nawet za Wegrami i Chorwatami...Jak to wyszlo kazdy pamieta..

Dlatego smieszy mnie wciskanie kitu przez media ze miasta w ktorych zostana zorganizowane mistrzostwa juz zostaly wybrane...Kto i kiedy sie zebral?Jaki komitet to ustalil? Sa to tylko puste dywagacje dziennikarzy ktorzy widzac ze Krakow w dzialaniach wyprzedza Wroclaw i Gdansk o dwie dlugosci chca zasiac troche zametu w naszych szeregach.
Juz pomijam zlosliwosc mediow z warszafffki ktora w nasza strone byla i bedzie zawsze bardzo widoczna...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując