Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
puzzy
Senior Member
 
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1044
Stary 20.03.2009, 11:24
NHwiernyTS napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o bilety to kumpel był dzis przed 18 i chciał kupić na E to gościu mu powiedział, że już nie ma. I na B podobno zostały.
Bilety na E jeszcze są.
W "WŚ" pusto.... niestety. :(
Wola Wierna Wiśle!!!
Odpowiedz cytując