Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
puzzy
Senior Member
Od: 10.2003
Offline
#
1044
20.03.2009, 11:24
NHwiernyTS
napisał(a):
Jeśli chodzi o bilety to kumpel był dzis przed 18 i chciał kupić na E to gościu mu powiedział, że już nie ma. I na B podobno zostały.
Bilety na E jeszcze są.
W "WŚ" pusto.... niestety. :(
Wola Wierna Wiśle!!!
puzzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do puzzy
Znajdź inne posty napisane przez puzzy