Temat
:
[21. kolejka] Wisła Kraków - Cracovia Kraków 22.03.2009 - niedziela, godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
RFR
Member
Od: 08.2003
Skąd: 1364
Offline
#
138
20.03.2009, 11:04
zim zum
napisał(a):
dokładnie.
znalazł się ekspert
Autorowi zapewne chodziło o mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej. W 1995 roku derby były II ligowe.
Zapomniało mu się napisać. ;-)
Ostatnio edytowane przez RFR : 20.03.2009 o godz. 11:06.
Wisła Kraków. Widać, kto tu rządzi!
RFR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RFR
Znajdź inne posty napisane przez RFR