Czarny napisał(a):

|
Odnośnie wyboru miast gospodarzy. Myślę, że szejkowie wycofali się z inwestowania tutaj nie z powodu złej koniunktury, ale właśnie mogli mieć przeciek, że Kraków odpadł. To jest tylko moja hipoteza.
|
Patrzac na to ilu turystow zagranicznych odwiedza nasze piekne miasto w kazdym roku(nie moze sie z ta liczab rownac zadne inne miasto w Polsce) nie sadze zeby nawet brak organizacji mistrzostw mial istotny wplyw na ta inwestycje.To sie po prostu oplaca i tyle.
W Krakowie brakuje hoteli 5 gwiazdkowych , te hotele beda przeciez staly po mistrzostwach europy i skoro je ktos buduje to liczy sie z tym ze i po mistrzostwach bedzie to inwestycja przynaszaca duze zyski , co jest wrecz niezaprzeczalne.