Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#361
Stary 20.03.2009, 03:47
To że sequel jest gorszy od części pierwszej to zasada(gdzie oczywiście zdarzy się wyjątek jak na przekład duńska trylogia Pusher , gdzie mimo iż 2 pierwsze części są świetne to 3 imo jest wprost genialna

Najgorsze jest to jak dany reżyser który nakręcił świetną cześć pierwszą(czegokolwiek) nie ma ochoty kręcić następnej części i sprawa wygląda tak że wytwórnia sprzedaje tytuł , mając w dupie kto, jak i za ile, nakręci dany sequel , gdzie też są w tym przypadku wyjątki od reguły.Jednak generalnie rzecz biorąc sequele sux jak i większość rimejków
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując