bigi333 napisał(a): 
Remi jest prze gigant , ostatnio w jednym z odcinków Szymon Majewski wykorzystał jeden jego film ze ślimakiem na drodze . Gość ma pomysły nieziemskie a to co zrobił na finale Pucharu Franci mistrzostwo .
http://lepsze.net/2793.podobne
http://www.youtube.com/watch?v=KXsY2...eature=channel
Ostatnio edytowane przez filip74 : 19.03.2009 o godz. 23:03.
|