As napisał(a):

|
Siec polaczen maja maksymalnie do d..py to fakt. Ale kupowanie biletow u kierowcy odbywa sie o wiele szybciej niz w Krakowie gdzie chlop minute szuka reszty.
|
Dlatego właśnie uważam że powinni zaprzestać sprzedaży biletów u kierowcy,są automaty kkm,automaty w autobusach i kioski,czas wreszcie się nauczyć nie załatwiać wszystkiego na ostatnią chwilę tylko kupić sobie np zapas bilecików i z głowy! W całym swoim życiu może 2 razy kupowałem bilet u kierowcy,potem sie dziwić że są opóźnienia jak wsiada ktoś od kopa z ulicy z 5zł i kierowca stoi przez niego 2 minuty a tracą na tym wszyscy...
Ale weź to wytłumacz tym wszystkim moherom i wiecznie oburzonym starszym panom z laseczką.