Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Bojar
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Wieczysta
Offline
#
510
19.03.2009, 22:06
Poczytałem trochę i faktycznie macie rację, Panowie.
Jednak 3 h to zbyt długo mimo wszystko wg mnie, optymalny czas to 30-60 min.
Bojar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bojar
Znajdź inne posty napisane przez Bojar