Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dario.h
Junior Member
Od: 09.2003
Skąd: z samego centrum Krowodrzy
Offline
#
1039
19.03.2009, 21:29
mam do sprzedania jeden bilet na sektor D. Cena taka jak w kasie.
dario.h
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dario.h
Znajdź inne posty napisane przez dario.h