Wyświetl pojedynczy post
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 19.03.2009, 20:51
HEDu napisał(a):Wyświetl post
nie pozostaje nam nic innego jak zastosowac taktyke Lecha, trójkątny diament 4-3-3 z Beto w srodku (jak Rengifo) i skrzydłowi atakujacy Cwielong i Małecki (taka role chyba Lewandowski ze Stilicem albo Wilkiem pełnia) i nizej boczni pomocnicy, z cofnietym Sobolem.
Co Ty opowiadasz? Taktyke dostosowuje się do piłkarzy(ich potencjału), a nie odwrotnie, bo to nie przynosi żadnego efektu. Wiec zastanow sie jeszcze raz nad tym co napisales.

Cwielong i Malecki to(jeszcze?) nie ta klasa co Lewandowski i Stilic, w dodatku żaden z nich nie ma predyspozycji do rozgrywania piłki.
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując