HEDu napisał(a):

|
nie pozostaje nam nic innego jak zastosowac taktyke Lecha, trójkątny diament 4-3-3 z Beto w srodku (jak Rengifo) i skrzydłowi atakujacy Cwielong i Małecki (taka role chyba Lewandowski ze Stilicem albo Wilkiem pełnia) i nizej boczni pomocnicy, z cofnietym Sobolem.
|
Co Ty opowiadasz? Taktyke dostosowuje się do piłkarzy(ich potencjału), a nie odwrotnie, bo to nie przynosi żadnego efektu. Wiec zastanow sie jeszcze raz nad tym co napisales.
Cwielong i Malecki to(jeszcze?) nie ta klasa co Lewandowski i Stilic, w dodatku żaden z nich nie ma predyspozycji do rozgrywania piłki.