Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6595
Stary 19.03.2009, 19:57
kto wie o co chodzi w funkcji (sekretnej) Sony Ericsson ROCKS! ?
żeby w nią wejśc należy:
w prawo (joyem) -> gwiazdka -> w lewo dwa razy (joyem) -> gwiazdka-> w lewo -> gwiazdka

potem inf. o usługach -> info o modelu -> jak się wyświatli wstukać 2 4 6 8 i wyskakuje Sony Ericsson ROCKS!

no, to jak, wie ktoś ?
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując