kto wie o co chodzi w funkcji (sekretnej)
Sony Ericsson ROCKS! ?
żeby w nią wejśc należy:
w prawo (joyem) -> gwiazdka -> w lewo dwa razy (joyem) -> gwiazdka-> w lewo -> gwiazdka
potem inf. o usługach -> info o modelu -> jak się wyświatli wstukać 2 4 6 8 i wyskakuje
Sony Ericsson ROCKS!
no, to jak, wie ktoś ?
