Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zimka
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 19.03.2009, 19:15
Suszanin napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś jak z biletami ?
Ile jeszce zostało w kasach na sektory A , B i E
Wiele razy padało to pytanie i nigdy nik na nie nei odpowiedział dokładnie baby w kasach raz mówią ze jest dużo raz ze mało więc nie nabijać postów głupimy pytaniami na które nie ma odpowiedzi.

I w ogóle po co Ci to wiedzieć

Przyjdziesz zobaczysz czy wszystkie poszły

Bez napinki:]
Ostatnio edytowane przez zimka : 19.03.2009 o godz. 19:17.
Odpowiedz cytując