Suszanin napisał(a):

Wie ktoś jak z biletami ?
Ile jeszce zostało w kasach na sektory A , B i E
|
Wiele razy padało to pytanie i nigdy nik na nie nei odpowiedział dokładnie baby w kasach raz mówią ze jest dużo raz ze mało więc nie nabijać postów głupimy pytaniami na które nie ma odpowiedzi.
I w ogóle po co Ci to wiedzieć
Przyjdziesz zobaczysz czy wszystkie poszły
Bez napinki:]