Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
1037
19.03.2009, 19:07
Wie ktoś jak z biletami ?
Ile jeszce zostało w kasach na sektory A , B i E
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin