Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1495
Stary 19.03.2009, 15:40
Jelonek, taa ,jeździec bez głowy, bardzo ambitny, szybki ,tylko że biegał bez ładu i składu , Dubicki mi go przypominał, albo ...Gołoś .
Z tego co pamiętam to Pasiaści o Jelonka płakali , że im go "podkupiliśmy".
Odpowiedz cytując