Marzec, jeden z lepszych grajków tamtego okresu - z Innych derbów a to był o jakaś tarcze prezydenta czy cuś , ogólnie nie ligowy mecz - u nas na Reymonta - było chyba 2-0 a 1 bądź obie bramki strzelił...Mateusz Jelonek...pamiętacie chłopa

? ,zawsze z niego beka była, bo wirtuozem nie był