Tja, lata temu jak laska mnie rzuciła to świeżo po przeczytanych rewelacjach na temat tej liczby ,jakoś pododawałem datę i tez mi wyszło 23

,tyle że liczba ta ma oznaczac coś złego, natomiast z perspektywy czasu, to był jeden z lepszych dni
ps chcę też dodać że w żadne liczby czy koniec świata w 2012 nie wierze - gdzie oczywiście sam fakt konca ziemi jest oczywisty, tak jak i to że o wiele wcześniej niż on nastąpi - przyjdzie nie jedna katastrofa, która wyzeruje nasz dorobek ludzkości.