Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 19.03.2009, 14:44
MayoneS napisał(a):Wyświetl post
A ja nie widze tutaj nic strasznego, ogladajac na zywo ludzkie wnetrznosci mozna sie naprawde uodpornic
mam kumpla który pracował kilka lat jako technik sekcyjny (mył nieboszczyki) i po pewnym czasie jak zaczał te te robote to już taki do końca normalny nie był.Miał z tego całkiem niezłe pieniądze ale predko zaczał sie uodparniac ale alkoholem na te przykre widoki.Dziś już prawie nie trzeźwieje.Oczywiście wszytsko zalezy od człowieka, silny psychicznie sobie pewnie poradzi..
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.03.2009 o godz. 14:46.
Odpowiedz cytując