MayoneS napisał(a):

|
A ja nie widze tutaj nic strasznego, ogladajac na zywo ludzkie wnetrznosci mozna sie naprawde uodpornic
|
mam kumpla który pracował kilka lat jako technik sekcyjny (mył nieboszczyki) i po pewnym czasie jak zaczał te te robote to już taki do końca normalny nie był.Miał z tego całkiem niezłe pieniądze ale predko zaczał sie uodparniac ale alkoholem na te przykre widoki.Dziś już prawie nie trzeźwieje.Oczywiście wszytsko zalezy od człowieka, silny psychicznie sobie pewnie poradzi..