Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4927
Stary 19.03.2009, 14:35
AYALA napisał(a):Wyświetl post
pusta kasa w Bełchatowie

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html
z komentów:

Cytat:
nie rozumie jak mozna powiedziec ze za panstwowa kase!!przecierz jak to nie pojdzie na klub to politycy wezna a po drugie ludzie na to robia z bełchatow i okolic a nie ty czylinie rosmieszaj mnie!!!
dobry ogórek
Odpowiedz cytując