Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1844
Stary 19.03.2009, 14:03
kohprzem'68 napisał(a):Wyświetl post
No to na budowę stadionów i estakad może kiedyś braknąc pieniędzy , powoli nasz gospodarny i zapobiegliwy Majchrowski razem z PO-wcami bedzie zaciągac kredyty tylko i wyłącznie na spłatę rat juz wczesniej zaciągniętych kredytów . W ten sposób jeszcze zostaniemy z trzema trybunami i dopiero bedzie afera .
mam nadzieje, że przy okazji miasto nie wpadnie w pułapkę kredytową. Troche mnie martwi ta mnogość duzych inwestycji realizowanych jednoczesnie. Pocieszyć sie mozna tym ze stadion Cracovii nie wymaga aż tak "dużych" pieniędzy.

A tymczasem niech nam rośnie ptaszek na budowie
What's new?

Odpowiedz cytując