kubawislak napisał(a):

|
"Hooligans" jeśli ktoś jeszcze nie oglądał tego filmu to najwyższa pora. Film jest po prostu zajebisty,wydawało mi się, ze to nic specjalnego, ale kumpel szczerze mi go polecił... Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem.
|
Zależy o której wersji mówisz. Dla mnie "dwójka" jest słaba...
BTW. dziś się pojawiły napisy w sieci do Green Street 2