Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9354
Stary 19.03.2009, 08:33
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Wolfy,

wszystko ok - ale dla Pawła - nawet w szczytowej formie w zeszłym sezonie - nie przyszła żadna oficjalna oferta.

Ja nie przeczę, że jeśli Paweł dostałby propozycję 3-letniego kontraktu po 700 tys. € rocznie - to wybierze zagraniczny klub. Ale na razie takiej propozycji nie dostał. Co więcej, po tym urazie prawdopodobieństwo że taka oferta się pojawi, znacząco spadło.

Dla Pawła była oferta po sezonie, tylko z niej nie skorzystał. Kontrakt był odrazu do podpisania bez zadnych badan i testów.
Ostatnio edytowane przez Nitrox : 19.03.2009 o godz. 08:36.

Odpowiedz cytując