flamengista napisał(a):

Wolfy,
wszystko ok - ale dla Pawła - nawet w szczytowej formie w zeszłym sezonie - nie przyszła żadna oficjalna oferta.
Ja nie przeczę, że jeśli Paweł dostałby propozycję 3-letniego kontraktu po 700 tys. € rocznie - to wybierze zagraniczny klub. Ale na razie takiej propozycji nie dostał. Co więcej, po tym urazie prawdopodobieństwo że taka oferta się pojawi, znacząco spadło.
|
Dla Pawła była oferta po sezonie, tylko z niej nie skorzystał. Kontrakt był odrazu do podpisania bez zadnych badan i testów.