Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 19.03.2009, 08:08
MISTA92 chcesz mieć masakre z organizmu to ładuj odżywki w tym wieku - powodzenia.
I jeszcze tak krótko trenując. Dobry żart...
Trzymaj odpowiednią dietę i zasuwaj na siłownie, a nie pakuj w siebie suple. Na to jeszcze przyjdzie czas - jesteś w takim wieku, że nie potrzeba Ci wcale dodatkowej suplementacji - Twój organizm jeszcze sam rośnie, więc pomóż mu jedynie dietą i wzmożonym wysiłkiem fizycznym

South a ćwiczysz coś? Bez diety może być różnie z Twoją masą - bo możesz się po prostu zalać tłuszczykiem. No i kwestia kasy - odżywki też kosztują, a fajną dietkę można sobie złożyć w rozsądnych pieniądzach
Na masę to raczej jakieś białeczko zarzuć sobie np. takie http://www.mocnysklep.pl/64,whey-pro...lus-2000g.html

Ogólnie mocno polecam Sklep z suplami w DH Wanda - konkret sprzedawca, który zna się na rzeczy - doradzi, podpowie zarówno co do supli, jak i w kwestiach treningowych
Ostatnio edytowane przez Jarza : 19.03.2009 o godz. 08:18.
Odpowiedz cytując