MISTA92 chcesz mieć masakre z organizmu to ładuj odżywki w tym wieku - powodzenia.
I jeszcze tak krótko trenując. Dobry żart...
Trzymaj odpowiednią dietę i zasuwaj na siłownie, a nie pakuj w siebie suple. Na to jeszcze przyjdzie czas - jesteś w takim wieku, że nie potrzeba Ci wcale dodatkowej suplementacji - Twój organizm jeszcze sam rośnie, więc pomóż mu jedynie dietą i wzmożonym wysiłkiem fizycznym
South a ćwiczysz coś? Bez diety może być różnie z Twoją masą - bo możesz się po prostu zalać tłuszczykiem. No i kwestia kasy - odżywki też kosztują, a fajną dietkę można sobie złożyć w rozsądnych pieniądzach

Na masę to raczej jakieś białeczko zarzuć sobie np. takie
http://www.mocnysklep.pl/64,whey-pro...lus-2000g.html
Ogólnie mocno polecam Sklep z suplami w DH Wanda - konkret sprzedawca, który zna się na rzeczy - doradzi, podpowie zarówno co do supli, jak i w kwestiach treningowych