wolfy napisał(a):

Chciałbyś to jakoś rozwinąć? Najlepiej tak, żeby nie dostać bana, ale się przy tym jakoś szczególnie nie upieram.
Prosiłem o odrobinę szacunku dla obu stron dyskusji, ale dam Ci szansę. Wytłumacz się.
|
Daj spokoj, chlopak jest "troche" sfrustrowany i sie "nieco" podpalil
Niekoniku, na forum przewaznie sie pisze a nie mowi, wiec widocznie w tym Twoj problem