Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1487
Stary 19.03.2009, 00:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chciałbyś to jakoś rozwinąć? Najlepiej tak, żeby nie dostać bana, ale się przy tym jakoś szczególnie nie upieram.
Prosiłem o odrobinę szacunku dla obu stron dyskusji, ale dam Ci szansę. Wytłumacz się.
Daj spokoj, chlopak jest "troche" sfrustrowany i sie "nieco" podpalil

Niekoniku, na forum przewaznie sie pisze a nie mowi, wiec widocznie w tym Twoj problem
Ostatnio edytowane przez mic : 19.03.2009 o godz. 00:37.
Odpowiedz cytując