dj_ibutti napisał(a):

|
O gustach się nie dyskutuje...
|
całe życie się o gustach dyskutuje ,bez tego nie było by co robić

Jak dla mnie to zdanie to najbardziej debilne zdanie jakie ktokolwiek wymyślił i się przyjęło.Co oczywiście nie oznacza że w tym czy tamtym da się obiektywnie stwierdzić kto ma lepszy gust.
Ale dam taki przykład, mogę stwierdzić że uwielbiam jeść gówno

i jak wszyscy stwierdzą że ze mną jest grubo coś nie tak - odpowiem , panowie...to moja prywatna sprawa a o gustach(także kulinarnych)się nie dyskutuje
