Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 18.03.2009, 23:54
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
O gustach się nie dyskutuje...
całe życie się o gustach dyskutuje ,bez tego nie było by co robićJak dla mnie to zdanie to najbardziej debilne zdanie jakie ktokolwiek wymyślił i się przyjęło.Co oczywiście nie oznacza że w tym czy tamtym da się obiektywnie stwierdzić kto ma lepszy gust.
Ale dam taki przykład, mogę stwierdzić że uwielbiam jeść gówno i jak wszyscy stwierdzą że ze mną jest grubo coś nie tak - odpowiem , panowie...to moja prywatna sprawa a o gustach(także kulinarnych)się nie dyskutuje
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując