Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2184
Stary 18.03.2009, 23:49
napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli brałeś udział w nakręceniu tego filmu i jesteś z siebie dumny, to nie mam pytań. Przepraszam, mam jedno- z innymi "chorymi" też kręcicie filmiki? Z niewidomymi, głuchoniemymi, kalekami? Toż to dopiero jest ubaw...
Kwestia od czego sie jest "chorym", nie duma a smiech... Jakbys tyle alkocholu pil tez bys mial nie rowno pod sufitem, sam tez super swiety nie jest, ale nie bede sie Tobie tlumaczyl, nie znasz ludzi to nie oceniaj co moga robic..
Odpowiedz cytując