to i ja się spytam o radę (o zielony jestem w tych sprawach) i, kończy mi się umowa i zamarzył mi się nowy tel, co polecacie?
moje wymaganie to:
- gps w miarę szybki (bo chce się bawić programikami do mierzenia prędkości i treningowimi różnego typu) wiec nie wiem czy lepiej wbudowany czy nie
-mile widziane wi-fi ale ogólnie dobry pod neta
- i duży wyświetlacz pod filmy
-i oczywiscie mp3
i tak zaproponowano mi W910i (za 5dych), wygląda fajnie (ale bez gps, i wi-fi). czy lepiej zachować i dokupić gps przez bt (o ile sie da wogóle) czy lepiej sprzedać i kupić coś w podobnej cenie co by lepiej pasowało do moich wymagań

(mam jeszcze w ofercie LG KU990 viewty za 100zł)