Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 18.03.2009, 23:03
"Hooligans" jeśli ktoś jeszcze nie oglądał tego filmu to najwyższa pora. Film jest po prostu zajebisty,wydawało mi się, ze to nic specjalnego, ale kumpel szczerze mi go polecił... Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem.
Odpowiedz cytując