Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4924
Stary 18.03.2009, 22:26
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Jest tragicznie. Przede wszystkim w tzw ''gryzieniu trawy''. Zero ambicji i woli walki.
Jak widze Rockiego co w meczu "gryzie trawe" to mnie achillesy od samego patrzenia bolą. Wiec moze lepiej dla Stali ze nie gryźli.
Odpowiedz cytując