Wyświetl pojedynczy post
GENIUSZ
Member
 
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1838
Stary 18.03.2009, 22:23
Pero napisał(a):Wyświetl post
Orientuje sie ktoś kiedyś na kiedy planowane jest rozpisanie przetargu na wykończenie wnętrza trybuny D (tylko prosze nie pisać że miał to zrobić Budimeks.. BO NIE MIAŁ!!) Z tego co było kiedyś pisane to wkrótce mają być rozpisane przetargi na parkingi za D i E. Głupio byłoby wybudować parkingi i drogi dojścia a dopiero potem wzięcie sie za wykończanie wnętrza.

Nie będzie przetargu na wykonanie wnętrza. Generalny wykonawca wybierze po prostu firmy podwykonawcze. Piszę firmy ponieważ będzie ich kilka: od instalacji sanitarnych, elektrycznych, klimatyzacyjnych, od prac tynkarskich, od malowania, od płytek czy regipsów.
Z tego co się orientuję pierwsze firmy poznamy za niecały miesiąc, jeśli chcesz mogę się dokładniej dowiedzieć kiedy.
Odpowiedz cytując