Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
MISTA92
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
491
18.03.2009, 21:02
Mam 16 lat waże 61kg 178cm Juz cwicze 3 miesiace.....wiec czas na jakies odzywki i co powiecie na Olimp Massacra ? potrzebuje waszej pomocy...Pliska z góry thx
MISTA92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MISTA92
Znajdź inne posty napisane przez MISTA92