PrawdziwośćDlaGry napisał(a):

nie nazwałbym takim pewniaczkiem... Werder wygrał 1-0 u siebie więc do awansu wystarczy im remis, a nawet przegrana jedną bramką, pod warunkiem że sami coś strzelą, czyli 2-2, 3-2 itd...
dla mnie? no bet.
|
No popatrz, a tutaj po 30 minutach gry już 2-0 dla Werderu...