Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1577
Stary 18.03.2009, 21:01
PrawdziwośćDlaGry napisał(a):Wyświetl post
nie nazwałbym takim pewniaczkiem... Werder wygrał 1-0 u siebie więc do awansu wystarczy im remis, a nawet przegrana jedną bramką, pod warunkiem że sami coś strzelą, czyli 2-2, 3-2 itd...

dla mnie? no bet.
No popatrz, a tutaj po 30 minutach gry już 2-0 dla Werderu...
Odpowiedz cytując