Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1340
Stary 18.03.2009, 20:47
- Sprawa „Majewski w reprezentacji Polski” jest rozwojowa. I niestety rozwija się w złym kierunku. Stefan przemówił: - Z tego co usłyszałem, najbliższe zgrupowanie jest początkiem naszej współpracy, która będzie kontynuowana w kolejnych miesiącach… Leo chyba ma ten sam klucz przy doborze sztabu, co przy doborze piłkarzy – brać najgorszych.



jak to mówił pewien pan klękłem i zmarłem

za weszło
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując