Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 18.03.2009, 20:38
Szymek_R22 napisał(a):Wyświetl post
Dodam tylko, że knajpa nazywa się ,,Szałas" i jest to jedna z najlepszych w jakich jadłem. Chyba nie ma tam potrawy, która by mi nie smakowała, a jadam tam na prawdę często.
I ja polecę.

Kilka lat temu byłem z kumplami w Gdowie na dłuższą chwilę *(kilka dni) i stołowaliśmy się w Szałasie pyszne i niedrogie żarełko z całego serca polecam

Piwko w Grosiku też pierwsza klasa było
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
Odpowiedz cytując