Szymek_R22 napisał(a):

|
Dodam tylko, że knajpa nazywa się ,,Szałas" i jest to jedna z najlepszych w jakich jadłem. Chyba nie ma tam potrawy, która by mi nie smakowała, a jadam tam na prawdę często.
|
I ja polecę.
Kilka lat temu byłem z kumplami w Gdowie na dłuższą chwilę *(kilka dni) i stołowaliśmy się w Szałasie pyszne i niedrogie żarełko z całego serca polecam
Piwko w Grosiku też pierwsza klasa było
