Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kyno
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: SPOKO-YOU :-)
Offline
#
6581
18.03.2009, 20:26
dzwd
napisał(a):
Powinno pisać w warunkach gwarancji czy taka sytuacja jest dopuszczalna.
Rozumiem, dzięki.
Kyno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kyno
Znajdź inne posty napisane przez Kyno