Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 18.03.2009, 20:03
Gdyby ktoś kiedyś wylądował w Rzeszowie, to polecam dwie knajpki: Bazylia po drugiej w innym narożniku skrzyżowania na którym znajduje się URZ-et. Tuż obok Karfura Miła atmosfera, w sumie niedrogo, ładna obsługa(i w dodatku miła!) i na prawdę świetne jedzonko w stylu śródziemnomorskim. Duże porcje, dużo ziół dają.
I druga, nazywa się Kaktus, a znajduje się na rynku. Specjalnością są naleśniki(moje ulubione danie). Swego czasu podobny przybytek był obok Mariackiego, ale te naleśniki są znacznie lepsze.

Polecam!
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując