Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6579
Stary 18.03.2009, 20:02
<wislak88> napisał(a):Wyświetl post
A jak sytuacja wyglada na E?
Na E3 (jak w reszcie E nie wiem) w rzędach mniej więcej od 13 do 19 siedzą karnetowcy od lat na tych samych miejscach i tam mogą Cię przeprosić, że to ich miejsce. Natomiast wyżej i niżej do tej pory nie było problemu - gdzie zająłeś miejsce tam byłeś. Teraz sporo osób z A i B kupiło karnety na E i jak oni się zachowają nie wiem. Ale nic nie słyszałam, żeby ktos kogoś przeganiał z miejsca. Zresztą na E3 tak od 17 rzędu wzwyż i tak się stoi cały mecz
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując