<wislak88> napisał(a):

|
A jak sytuacja wyglada na E?
|
Na E3 (jak w reszcie E nie wiem) w rzędach mniej więcej od 13 do 19 siedzą karnetowcy od lat na tych samych miejscach i tam mogą Cię przeprosić, że to ich miejsce. Natomiast wyżej i niżej do tej pory nie było problemu - gdzie zająłeś miejsce tam byłeś. Teraz sporo osób z A i B kupiło karnety na E i jak oni się zachowają nie wiem. Ale nic nie słyszałam, żeby ktos kogoś przeganiał z miejsca. Zresztą na E3 tak od 17 rzędu wzwyż i tak się stoi cały mecz
