arti napisał(a):

|
Niedzielan to jedyny gracz, ktory daje jakakolwiek szanse na gre w systemie podobnym do tego z Brozkiem. Na co nas stac z Pepe, Beto, Malym i kim tam jeszcze w przodzie widzielismy w 2 polowie w Belchatowie - 0 groznej sytuacji/strzalu i obawiam sie, ze wiele wiecej od tych graczy oczejkiwac nie mozna. W dodatku Rafal w hmmm przecietnej formie - pare dni spedzone z Leo sie klaniaja...:(
|
Napewno mowisz o meczu z Belchatowem ? Sam Beto mial 3 grozne sytuacjem w ktorych powinna byc minimum jedna bramka.
Obecnie forma Wtorka to dosc duza zagadka. Niby stzrelil w ME, ale zaprezentowal sie srednio. Lubie faceta, chcialbym zeby strzelal bramki na zawolanie, ale chyba sie tego nie doczekam. W tej sytuacji najlepszy atak to bedzie Beto - Cwielong - Boguski (skrzydlo) albo Beto - Boguski - Cwielong (skrzydlo). W ok 60-70 min moglby wejsc Wtorek na podmeczonych pasiakow, moglby sworzyc zagrozenie, m. in. swoja szybkoscia.
Ed: Na sopcascie na kanale 11028 gra Polonia z ickami. Jakby ktos byl zainteresowany. Nic icki nie graja