Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
6578
18.03.2009, 19:54
Ma ktoś zdjęcie oprawy z Sercem ( nie mam informacji na jej temat ) Oprawa była na sektorze C - nawet chyba wyszła vlepka z jej motywem ...
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin