Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków
Offline
#
6576
18.03.2009, 19:43
piter116
napisał(a):
Znacie jakąś wtyczkę przyspieszającą pobieranie plików za pomocą U torrent? Ewentualnie jakieś inne, lepsze programy do torrentów, oprócz BC i UT.
Możesz spróbować Azureusa, tylko jak masz słabego kompa to może go zamulać.
gackos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gackos
Znajdź inne posty napisane przez gackos