|
Niedzielan to jedyny gracz, ktory daje jakakolwiek szanse na gre w systemie podobnym do tego z Brozkiem. Na co nas stac z Pepe, Beto, Malym i kim tam jeszcze w przodzie widzielismy w 2 polowie w Belchatowie - 0 groznej sytuacji/strzalu i obawiam sie, ze wiele wiecej od tych graczy oczejkiwac nie mozna. W dodatku Rafal w hmmm przecietnej formie - pare dni spedzone z Leo sie klaniaja...:(
|