piter116 napisał(a):

|
Znacie jakąś wtyczkę przyspieszającą pobieranie plików za pomocą U torrent? Ewentualnie jakieś inne, lepsze programy do torrentów, oprócz BC i UT.
|
Wtyczek żadnych nie znam przyśpieszających torrenty ale za to mam coś takiego
http://forum.idg.pl/dostep_do_intern...20-t55128.html
Przyspieszy ci neta i pobieranie,mnie pobieranie zwiększyło sie o średnio 14 kb/s